SEKTÖREL UYGULAMALAR
Farklı sektörler için alternatif çözüm paketleri hazırlıyoruz. Dağınık yapıda ve açık arazide lokasyonları olan bir firmanın ihtiyaçları ile alışveriş merkezlerinde mağazaları olan bir firmanın talepleri doğal olarak farklı olacaktır.

Kazı, direk montajı gibi zahmetli organizasyonları firma bünyesinde sunarak anahtar teslim sonuç almanızı sağlayabildiğimiz gibi, alışveriş merkezlerinde gece çalışılması gibi koşullarada çalışma saatlerinde esneklik göstererek uyum sağlamaktayız.

En iyi reklam referans müşteri felsefemizle hem faydayı hemde memnuniyeti maksimize etmekteyiz.

PROJE BAZLI UYGULAMALAR
Kamera sistemleri ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra kamera sistemi projenize uygun ürün seçimleri yapılmaktadır. Kamera sistemleri oluşturulurken yapılan en büyük hata sadece maliyet ekseninde kamera sistemi seçimi yapmaktır.

Doğru seçilmen kamera sistemleri kısa yada orta vadede temel gereksinimlerinizi bile yerine getiremez hale gelebilmektedir. Kamera sistemleri seçiminde en önemli kriterinizin 2 yıl yerinde ücretsiz servis olması gerekmektedir. Kamera sistemleri konusunda en büyük problem satış sonrası servistir.

Firmamızını kamera sistemleri konusunda tecrübesini beraber kullanıp firmanıza en uygun kamera sistemi çözümünü oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

KAMERA SİSTEMLERİ ALIRKEN DİKKAT !
1- Sony kamera teklifi aldım mı?
Sony kameralar 400 Euro birim fiyatlara sahip üst segment kameralardır. Ekonomik sistemlerde Sony işlemcisi kullanılır. Bu nedenle sony ccd olması sony marka kamera aldığınız düşündürmesin. Ayrıca Sony ccd kameralarında bir çok farklı performans sahip modeli vardır. O nedenle her sony ccd yazan kamerayı aynı şekilde değerlendirmemelisiniz. Sizi bu yönde yanıltan firmalardan uzak durmalısınız.

2- Demo sisteminizi izlemeli miyim?

Mutlaka evinize işyerinize kurduracağınız sistemin uzaktan bağlanarak demo görüntü ve performansını test etmelisiniz. Böylece aklınızdaki ürünle , satın aldığınız ürünün aynı olduğuna emin olabilirsiniz.

3- 2 yıl yerinde ücretsiz servis önemli midir?

Evet oldukça önemlidir, ve mutlaka talep etmelisiniz. Elektronik sistemler çok tanışık sistemler olmadığı için mutlaka destek ve servis almanızı gerektirir. Her destek talebinde ücret ödemeniz başlangıç fiyatı ucuz olan sistemlerde size umulmadık ekstra masraflar geitrecektir.

4- Mobil izleme olmasada olur mu?

Gelişen teknolojilerde mobil hizmet çok daha yaygın kullanılıyor olacaktır. Mutlaka aldığınız sisteme mobil cihazınızdan bağlanmayı deneyin. (iphone, ipad, android telefonlar)

5-Kablosuz sistem yok mu?

Türkiye’de kablosuz teknolojilerinde ciddi bir frekans kirliliği vardır. Bu nedenle özellikle sürekli kayıt ve izleme talep ettiğiniz bir sistemde kablosuz teknolojisi düzgün çalışmayacatır. Oluşacak kablo kirliliği kablo kanalları ile önlenecektir.

Tüm bu sorulara en iyi cevabı arayıp beraber çözüm üretebilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

ZİNCİR MAĞAZA KAMERA SİSTEMİ
Tüm Türkiye’de yaygın bayi ağı sayesinde zincir mağazalarınız kısa sürede izlenebilir hale getirilmektedir.

Zincir mağazalarda ürün devamlılığı, hızlı servis en önemli dikkat edilmesi gereken noktalardır.

Bu anlamda farklı bütçelerde en uygun kamera sistemlerini sizin için temin ediyor, kurulum noktalarında çalışır şekilde teslim ediyoruz.

En pahalı kamera sistemini almak en iyi güvenlik sistemine sahip olduğunuz anlamına gelmez.

Bu noktada çalıştığınız firmaya düşen en önemli görev kullanacağınız bütçeye maksimum verim alacağınız kamera sistemi cihazlarını temin etmektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.